آخرین اخبار : 

نقش موبایل در شبکه بیسیم

نقش

قیمت : ۲۰۰۰ تومان ( دو هزار تومان )

تخفیف برای خرید این پروژه: زیر دکمه خرید، در پایین همین صفحه

تعداد صفحات:

۱۶ ( شانزده )

دسته :

کامپیوتر و IT

نوع فایل:

Word

توضیحات:


فهرست مطالب :

چکیده

هدف

روش کار

یافته ها

مقدمه : (هدف:شناخت و بررسی نقش موبایل در شبکه های بیسیم)

روش گردآوری اطلاعات

چهارچوب فصل

بحث و نتیجه گیری

پیشنهاد

منابع و مآخذ

چکیده :

ارتباط بی‌سیم یا مخابرات بی‌سیم(به انگلیسی: Wireless Communication (به انتقال اطلاعات بدون رابط سیم و بوسیله امواج الکترومغناطیسی گفته می‌شود. فاصله‌ای که اطلاعات انتقال داد می‌شود می‌تواند کوتاه یا بلند باشد.
واژه بی‌سیم پس از اختراع تلگراف بی‌سیم و در مقابل «مخابرات باسیم» (Wired Communication) ابداع شد. بی سیم‌ها انواع گوناگون دارند و در کاربردهای مختلف رسانه‌ای، صنعتی، نظامی، تفریحی، و در باندهای فرکانسی و توان‌های ارسال و دریافت
متفاوت در کاربردهایی‌ مانند تلفن سلولی، سامانه موقعیت‌یاب جهانی،دستگاه‌های کنترل از راه دور، صفحه کلید بی‌سیم و تلویزیون ماهواره‌ای مورد استفاده قرار دارند.

هدف:
هدف از این مجموعه بررسی و معرفی شبکه بیسیم و نقش موبایل و شبکه های بیسیم موبایل
می باشد که به آن خواهیم پرداخت

روش کار :
روش انجام این پروژه بصورت استفاده از تحقیق و مقالات و گردآوری اطلاعات و استفاده از منابع اینترنتی و کتابهای مربوطه در این زمینه می باشد . که در اینجا گردآوری و ارائه شده است .

(فایل کامل این پروژه ۱۶ (شانزده ) صفحه word همراه با منابع و ماخذ می باشد.)

در تمامی ساعات شبانه روز >> پرداخت آنلاین و دانلود آنی فایل پس از پرداخت. تخفیف بسیار ویژه ۳۰ درصدی : دوست عزیز سعی ما این بوده که پروژه ها را با کمترین قیمت ممکن (مقایسه کنید با قیمت سایر سایتها) در اختیار شما قرار دهیم اما اگر دوستی هست که واقعا این مبلغ نیز برایش مقدور نیست می توانید از طریق دکمه پرداخت زیر به مقدار ۳۰ درصد از وجه این پروژه یا مقاله را محاسبه و کسر کنید و سپس آن را از طریق لینک زیر پرداخت کنید. (با توجه به هزینه های زیاد سرور و نگهداری سایت برای ما، خود شما و وجدانتان را قاضی کرده ایم/ پس دوست من با قضاوت وجدان خودت اگر واقعا از عهده مبلغ قید شده بر نیامدید از لینک تخفیف ویژه استفاده کنید!) متشکرم.پاسخگویی از ۸ صبح لغایت ۳۰: ۲۳ شب.

============

Related posts

, , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Translate »