پروژه مهندسی نرم افزار سیستم ثبت احوال

تخفیف برای خرید این پروژه: زیر دکمه خرید، در پایین همین صفحه

 

پروژه مهندسی نرم افزار سیستم ثبت احوال

رشته :

کامپیوتر

نوع فایل:

ورد + رشنال رز

توضیحات:

توضیحات :

پروژه تجزیه تحلیل و مهندسی نرم افزار سیستم ثبت احوال

نام سیستم : تحلیل سیستم اداره ثبت احوال

مشتری : اداره ثبت احوال شهرستان

شرح مسئله : می خواهیم تعداد موالید و فوت ها همیشه بروز بوده , آمار دقیقی در دست داشته باشیم یعنی والدین نوزاد یا متقاضیان ثبت فوت پس از مدت طولانی برای اخذ شناسنامه مراجعه ننمایند.

هدف و مشکلات : مشکل در این جاست که مردم برای ثبت ولادت به موقع عمل نمی کنند و تاریخ تولد و تاریخ صدور, اختلاف زیادی با هم دارند و آمار دقیقی در مورد متولدین در دست نمی باشد. راه حل بدین صورت پیشنهاد شد که اگر نوزاد در بیمارستان متولد شد ( در منطقه ما ۱۰۰ % ولادتها در بیمارستانها می باشد) بیمارستان شناسنامه های والدین را گرفته و در مقابل آنها رسید صادر می کند. سپس خود بیمارستان گواهی ولادت تنظیم می کند.

از جمله دیگر معایب سیستم این است که اگر چه به هنگام ثبت اسناد وقایع و داده آمایی, ایرادی ندارد , ولی برای وارسی اسناد , باید حد اقل ۵۰ سند داده آمایی شده  موجود باشد و اگر یک سند کم باشد , سیستم اجازه وارسی نمی دهد . همچنین برای تهیه نوار پشتیبان نیز مشکلی موجود است. امکان معلق نمودن اسناد هم مشکل است.

 از معایب دیگر, آن است که امکان جستجو در محدوده معین را فراهم نمی کند.

شرح مساله : سیستمی که می خواهیم تحلیل کنیم , سیستم ثبت احوال می باشد و نرم افزار رایانه ای این سیستم در حال حاظر , به زبان Oracle نوشته شده است.

دارای امنیت خوبی است و تحمل خرابی را در سطح نسبتا” بالایی دارد. دارای پشتیبان مناسب می باشد و از لحاظ جستجو, در سطح نسبتا” مناسبی قرار دارد. البته برای جستجو باید چند کلید به طور مشترک و همزمان به سیستم داده شود. کلید های مذبور عبارتند از :

  • کد ملی
  • شماره سری شناسنامه ( ۱۹ ب)

     شماره سریال شناسنامه ( ۱۷۵۶۴۳ )

  • تاریخ تولد ( ۶/۵/۱۳۵۷ )

    شماره شناسنامه ( ۱۷۹۵)

  • جنسیت ( مرد)

    نام خانوادگی

   نام پدر

سیستم دارای سرعت مناسبی برای انجام امور اداره است. به علت طبقه بندی و محدودیت دسترسی, برای ورود به محیط برنامه , دانستن سه کد رمز متفاوت الزامی است در حال حاضر این سیستم جوابگوی نیاز های فعلی این سازمان می باشد ولی می توان با تدابیری , عملیات سیستم را بیشتر مکانیزه نمود و همچنین , جستجو در واحد بایگانی را نیز به کمک سیستم رایانه ای تسهیل نمود.

 


همراه با نمودار ER و سناریو کامل پروژه و کلیه ی نمودارهای یوزکیس Use Case – نمودار همکاری Collaboration diagram – نمودار توالیsequence diagram – نمودار کلاس دیاگرام Class Diagram 
– نمودار فعالیت Activity Diagram– نمودار حالت State Diagram  و…

فایل کامل رشنال رز Rational Rose پروژه

پشتیبانی کامل پروژه شما تا زمان ارائه به استاد  .

دانلود نمونه پروژه


download_icon

پروژه مهندسی نرم افزار سیستم ثبت احوال

در تمامی ساعات شبانه روز >> پرداخت آنلاین و دانلود آنی فایل پس از پرداخت. 

 

پذیرش و انجام سفارشات پروژه های شما
شماره تماس پشتیبانی سایت : ۰۹۳۹۲۷۶۱۶۳۰

 

تخفیف بسیار ویژه ۳۰ درصدی : دوست عزیز سعی ما این بوده که پروژه ها را با کمترین قیمت ممکن (مقایسه کنید با قیمت سایر سایتها) در اختیار شما قرار دهیم اما اگر دوستی هست که واقعا این مبلغ نیز برایش مقدور نیست می توانید عنوان تحقیق یا پروژه مورد نظر، کلمه Takhfif و آدرس ایمیل خود را به شماره پشتیبانی سایت  ۰۹۳۹۲۷۶۱۶۳۰  پیامک کنید تا لینک تخفیف سریعا برای شما ارسال گردد .

خرید انواع تحقیق و پروژه های شما بصورت توافقی : ۰۹۳۹۲۷۶۱۶۳۰

Related posts

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Translate »