پروژه آمار علاقه مندی به خیاطی

تخفیف برای خرید این پروژه: زیر دکمه خرید، در پایین همین صفحه

پروژه علاقه مندی به خیاطی

دسته :

دبیرستانیها

نوع فایل:

word

توضیحات:


توضیحات :

علاقه مندی به خیاطی – جامعه آماری این تحقیق ۵۰ نفر می باشد.  


این شامل کلیه موارد زیر می باشد :

– رسم فراوانی

– نمودار و چند بر

– نمودار دایره ای

– نمودار ساقه و برگ

– محاسبه میانگین

– محاسبه  و …

علاقمندی  به خیاطی

خیاطی عبارت است از این که جسم دو بعدی را که پارچه می باشد روی جسم سه بعدی که بدن است بنشانیم ، در نتیجه کیس هایی پیدا خواهد شد که اگر این کیس ها توسط ساسون خیاطی با دقت و مهارت و اطلاعات کامل گرفته شود لباس با زیبایی به تن خواهد نشست ، این است کار هنر خیاطی .

– لباس پوشیدن پدیده ای است که تقریبا به اندازه طول تاریخ بشر سابقه دارد . همراه با پیشرفت علم و تکنولوژی طی قرون متمادی پیشرفتهای چشم گیری در زمینه تولید پوشاک به وجود آمده است . انسان اولیه که با دوخت و دوز آشنایی نداشت برای پوشاندن بدن خود از پوست حیوانات و برگ درختان استفاده می کرد . سال ها بعد انسان توانست با استخوان پرندگان و ماهی ها ، و نی های باریک خیزیران سوزن بسازد و پوست حیوانات را به هم بدوزد و از آن ها لباس تهیه کرد . احتیاج مبرم بشر به لباس باعث پیشرفت سریع آن ها شد و هر قومی برای خود لباس خاصی به وجود آورد که با فرهنگ آداب و رسوم ان قوم سازگاری داشت .

مدارک و شواهد به دست آمده از حفاری ها ، و نقاشی ها درون غار ها و سنگ نبشته ها نشان دهنده سنت اعتقادات و پوشش هر دوره است . آثاری که در حدود پنج هزار سال قبل از میلاد به دست امده نمایانگر شکل لباس خانم های یونان قدیم است که از یک پارچه بریده نشده درست شده است . دو طرف این لباس دارای درز و روی آن با بندی ( کمر ) بسته می شد و به شکل بلوز و دامن به نظر می رسید . قسمت سرشانه را که پهن بود به وسیله ی سنجاق های مخصوص جمع می کردند . بلندی لباس به سلیغه ی خود ان ها بستگی داشته است . به هر صورت لباس سایر مظاهر تمدن به سوی تکامل سیر کرد و متناسب با شرایط اقلیمی ، اقتصادی ، تکنولوژی ، مذهب ، سلیقه و اداب و رسوم اجتماعی هر روز به رنگی در امد تا امروز که شاهد ان هستیم .

با در نظر گرفتن نظر سنجی از ۵۰ نفر از افراد جامعه (…) اعداد و ارقام زیر به دست آمده اند :

۲۱ـ ۱۷ـ ۲۳ ـ ۲۳ ـ ۲۴ ـ ۲۵ ـ ۱۸ـ ۲۳ ـ ۱۵ ـ ۱۹ ـ ۱۲ ـ ۱۷ ـ ۲۳ ـ ۲۹ ـ ۶۱ ـ ۱۸ ـ ۲۹ ـ ۱۳ ـ ۱۷ ـ ۲۰

۳۴ ـ ۴۸  ـ ۲۴ ـ ۲۱ ـ ۲۲ ـ۲۲ ـ ۲۴ ـ۲۱ ـ ۳۸ ـ ۱۷ ـ ۱۴ ـ ۲۰ـ ۲۴ ـ ۲۶ ـ ۱۵ ـ ۵۰  ـ ۱۳ ـ ۲۹ ـ ۱۶ ـ ۱۲

۱۴ ـ ۱۷ـ ۲۱ ـ ۳۰ ـ ۲۰ ـ ۲۹ـ ۲۲ـ ۲۳ ـ ۳۹ ـ ۴۲         .

در تمامی ساعات شبانه روز >> پرداخت آنلاین و آنی فایل پس از پرداخت. 

 

تخفیف بسیار ویژه ۳۰ درصدی : دوست عزیز سعی ما این بوده که پروژه ها را با کمترین قیمت ممکن (مقایسه کنید با قیمت سایر سایتها) در اختیار شما قرار دهیم اما اگر دوستی هست که واقعا این مبلغ نیز برایش مقدور نیست می توانید عنوان تحقیق یا پروژه مورد نظر، کلمه Takhfif و آدرس ایمیل خود را به شماره پشتیبانی سایت  ۰۹۳۹۲۷۶۱۶۳۰  پیامک کنید تا لینک تخفیف سریعا برای شما ارسال گردد .

خرید انواع تحقیق و پروژه های شما بصورت توافقی : ۰۹۳۹۲۷۶۱۶۳۰

Related posts

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Translate »