پروژه آمار سن دواطلبان کمکی در روز نیکوکاری

سن دواطلبان کمکی در روز نیکوکاری

دسته :

دبیرستانیها

نوع فایل:

word

توضیحات:


توضیحات :

پروژه آمار سن داوطلبان کمکی در روز نیکوکاری  – جامعه این تحقیق ۵۰ نفر می باشد.  


این پروژه آماری شامل کلیه موارد زیر می باشد :

– رسم جدول فراوانی

– رسم نمودارهای میله ای

– نمودار دایره ای

میانگین

– محاسبه

– محاسبه  و …

موضوع پروژه :

از آنجا که حس بشر دوستی بدون توجه به عقاید و آرای سیاسی از احساسات عالیه ای است که ایرانیان از قدیم الایام داشته و به آن مشهور بوده اند ، وقتی اصول عالیه دینی بر حس بشر دوستی ایرانیان افزوده شد مایه فعالیتی بزرگ برای ملت در راه اجرای امور خیریه گردید که به نحوی در هیچ یک از ادای مد نیت شب معنی توان نظیری برای آن یافت به عنوان نتواند ایجاد مدرسه، بیمارستان ، مساجد و ….. از این موارد انسان دوستی اند.

بدین ترتیب جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در جمعیت ترویج و تقویت حس تعاون ، نوع دوستی و نیکوکاری و با بهره برداری از توان توانمندان بمنظور تأمین نیاز نیازمندان در قالب طرح ساده و مؤثر اقدام به تشکیل مرکز تعاون داوطلبان امداد نموده است.

این طرح بدون محدودیت سنی و به مدت یک هفته بصورت نقطه ای در سطح شهر برگزار شد.

این سازمان با بهره گیری از یاری و امداد کمیته ی امام خمینی از مردم در خواست کمک نمود با گذشت آخرین روز از مدّت تعیین شده حدود ۵۰ نفر از افراد شهرستان برای کمک و یاری رساندن سازمانها اقدام ، و خود را معرفی نمودند در این بخش طبق آمارگیری جامعه ی پروژه ای که  افراد شهرستان و نفوذی پروژه ۵۰ نفر از افراد داوطلب می باشد.

اما گروه ما برای به انجام رساندن این پروژه اعداد داده شده را سن افراد داوطلب در نظر می گیرد.

پس سنین افراد داوطلب برای یاری رساندن به محرومان و همکاری به سازمان به شرح زیر است :

داده های حاصل :

۲۸_ ۳۰_ ۴۰_ ۲۹_ ۲۸_ ۲۶_ ۲۷_ ۲۶_ ۲۷_ ۳۶_ ۳۶_ ۳۶_ ۳۹_ ۴۷_ ۳۹_ ۴۵_ ۵۲_ ۳۸_ ۳۸_ ۴۳_ ۳۹_ ۴۳_ ۴۵_ ۴۵_ ۴۷_ ۴۷_ ۴۷_ ۴۸_ ۵۳_ ۵۱_ ۴۹_ ۴۹_ ۵۳_ ۴۹_ ۵۱_ ۶۰_ ۵۱_ ۵۷_ ۶۰_ ۵۶_ ۵۵_ ۵۴_ ۵۹_ ۵۶_ ۵۷_ ۵۸_ ۵۸_ ۵۴_ ۵۹_ ۵۸

داده ها به ترتیب :

۲۶_۲۶_ ۲۷_ ۲۷_ ۲۸_ ۲۸_ ۲۹_ ۳۰_ ۳۶_ ۳۶_۳۶_ ۳۸_ ۳۸_ ۳۹_ ۳۹_ ۳۹_ ۴۰_ ۴۳_ ۴۳_ ۴۵_ ۴۵_ ۴۵_ ۴۷_۴۷_۴۷_ ۴۷_ ۴۸_ ۴۹_۴۹_۴۹_ ۵۱_۵۱_۵۱_ ۵۲_ ۵۳_۵۳_ ۵۴_ ۵۴_ ۵۵_ ۵۶_۵۶_ ۵۷_ ۵۷_۵۸__۵۸_۵۸_ ۵۹_ ۵۹_ ۶۰_۶۰_

در تمامی ساعات شبانه روز >> پرداخت آنلاین و آنی فایل پس از پرداخت. 


Related posts

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *