دانلود پروژه کارآفرینی طرح بستنی سازی

تخفیف برای خرید این پروژه: زیر دکمه خرید، در پایین همین صفحه

دانلود کارآفرینی طرح بستنی سازی

قیمت : ۶۵۰۰ تومان ( شش هزار و پانصد تومان)

دسته :

پروژه کارآفرینی

نوع فایل:

word

توضیحات:


توضیحات :

این پروژه به شرح زیر می باشد :

چکیده

فصل اول – کلیات پروژه

۱-۱) علت انتخاب موضوع و مطلب

۱-۲) تاریخچه

۱-۳) اهمیت و ضرورت

۱-۴) محتوای فصلهای بعد

۱-۵) مشخصات طرح

۱-۶) اهداف طرح

۱-۷) مشخصات متقاضیان

۱-۸) میزان اشتغالزایی طرح

۱-۹) وضعیت مختصر اجتماعی،اقتصادی و فرهنگی محل اجرای طرح

 

فصل دوم – روش انجام

۲-۱) گزارش بازدید از مکان طرح

۲-۲) معرفی خدمات

۲-۳) فهرست تجهیزات

۲-۴) فهرست مواد مصرفی

۲- ۵) نیروی انسانی

۲- ۶) توجیه خدمات ارائه دهنده

۲-۷) تبلیغات

۲-۸) نقشه طرح

 

فصل سوم – امور مالی

۳-۱) تعاریف و سیستم حسابداری

۳-۲) سرمایه گذاری

۳-۳) هزینه ها

۳-۴) منابع درامدی

۳-۵) صورتحساب سود و زیان

۳-۶) صورتحساب سرمایه

۳-۷) محاسبه نقطه سربه سر

۳-۸) نمودار نقطه سربه سر

 

فصل چهارم – جمع بندی

پیشنهاد های کاربردی

نتایج حاصله از اجرای طرح

 

پروژه کارآفرینی طرح بستنی سازی

مقدمه

بستنی یک فراورده شیری است ، این فراورده از اختلاط شیر ، شکر ، روغن نباتی ، مواد پایدار کننده و قوام دهنده و تحت شرایط استرلیزه ، هوادهی و انجماد تهیه می گردد. این محصول در انواع مختلف و با بسته بندیهای متفاوتی به بازار عرضه می گردد.
در تمام جوامع بستنی را به عنوان یک فراورده تفننی دانسته و در شهرها که جمعیت بیشتری را دارا میباشند مخصوصا در بین جوانان این محصول دارای کانون مصرف گسترده و جایگاه مصرفی مناسبی میباشد.
مردم کشور ایران خصوصا ساکنین شهر کرمانشاه بستنی را علاوه بر فراورده شیری ، یک خوراکی لذیذ ، مطبوع و خوشایند ذائقه نیز می شناسند که با توجه به نوع ان میتوان در تمام فصول سال مصرف نمایند ، اما عمده مصرف این فراورده در فصل گرم تابستان می باشد.انواع مختلف بستنی به قشر خاصی از جامعه محدود نمی باشد اما عمدتا در بین جوانان و نوجوانان مصرف فراوانی دارد. عمده مصرف بستنی در شهر ها می باشد و در روستاها مخصوصا روستاهایی که از شهرها دور می باشند کمتر یافت می شود و به این دلیل است که پخش بستنی در نقاط مختلف کشور شرایط خاصی از حمل و نقل و نگهداری این محصول را می طلبد.البته نوع مصرف بستنی در تمام نقاط کشور نیز یکسان نمی باشد و ذائقه مصرفی این محصول در شرایط اب و هوایی مختلف کشور متفاوت است.
جهت تعیین جایگاه هر صنعتی در کل صنایع کشور ابتدا باید عوامل اساسی بمانند: نیاز محصول (میزان تقاضا)، مسائل فنی و نیز محدودیتهای مالی و اقتصادی مورد بررسی قرار گیرد .بررسی جامع پیرامون مسائل مربوط به بازار نیاز به شناخت کانونهای مصرف ، واحد های اقتصادی مشابه و رقیب ، عملکرد و نوع بازار یابی دارد. در مورد کانون مصرف بستنی باید خاطر نشان شد که عموما شهر ها می باشند و با توجه به اینکه بیش از نیمی از جمعیت کشور شهرنشین بوده و این شهرها نیز در مناطق کل کشور پراکنده میباشند ( به علت وسعت زیاد مساحتی کشور و دارا بودن اقلیم های اب و هوایی مختلف ) و با در نظر گرفتن پایین بودن دما برای پخش ، نگهداری و حمل ونقل بستنی به این نتیجه عقلانی خواهیم رسید که در هر منطقه و هر استان از کشور یک واحد تولید کننده بستنی و فراورده های ان احداث گردد تا قیمت این محصول در تمامی نقاط یکسان گشته و نیز
خواسته تمامی مصرف کنندگان تأمین گردیده و همچنین زمینه حتی کوچکی در امر اشتغالرائی در هر استان را اشکار می سازد.

 دانلود پروژه کارآفرینی طرح بستنی سازی

در تمامی ساعات شبانه روز >> پرداخت آنلاین و دانلود آنی فایل پس از پرداخت. 


تخفیف بسیار ویژه ۳۰ درصدی : دوست عزیز سعی ما این بوده که پروژه ها را با کمترین قیمت ممکن (مقایسه کنید با قیمت سایر سایتها) در اختیار شما قرار دهیم اما اگر دوستی هست که واقعا این مبلغ نیز برایش مقدور نیست می توانید عنوان تحقیق یا پروژه مورد نظر، کلمه Takhfif و آدرس ایمیل خود را به شماره پشتیبانی سایت  ۰۹۳۹۲۷۶۱۶۳۰  پیامک کنید تا لینک تخفیف سریعا برای شما ارسال گردد .

خرید انواع تحقیق و پروژه های شما بصورت توافقی : ۰۹۳۹۲۷۶۱۶۳۰

Related posts

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Translate »