آخرین اخبار : 

دانلود پروژه کارآفرینی دفتر خدمات ارتباطی و پست بانک

دانلود کارآفرینی دفتر خدمات ارتباطی و پست بانک

قیمت : ۷۵۰۰ تومان ( هفت هزار و پانصد تومان)

تخفیف برای خرید این پروژه: زیر دکمه خرید، در پایین همین صفحه

دسته :

پروژه کارآفرینی

خلاصه طرح :

طرح ارائه شده توسط محقق طرح تشکیل دفتر خدمات ارتباطی است که محقق فکر می کند با ارائه آن می تواند نیازی از نیازهای افراد جامعه را برطرف نماید و بدین گونه در خدمت به جامعه و همنوعان خود بکوشد و با ارائه خدمات مختلف در خدمت مشتریان باشد که خدمات را به شرح ذیل مختصراً توضیح می دهد:

خدمات ارتباطی : ارائه کلیه خدمات تلفن راه دور و بین المللی و تلفن همراه.

خدمات پستی : ارائه کلیه خدمات پستی رایج و نمابر و خدمات تجارت الکترونیک .

خدمات پست بانک : قبول و پرداخت حوالجات، دریافت و پرداخت قبوض آب، برق، تلفن و نظایر آنها، افتتاح و عملیات سپرده قرض الحسنه و سرمایه گذاری کوتاه مدت، دریافت و پرداخت وجوه به نمایندگی از طرف دستگاههای دولتی و سازمان ها .

خدمات فناوری اطلاعات: خدمات اینترنتی مانند پست الکترونیک، استفاده از سایت های اطلاع رسانی مانند نتایج آزمون ها ، باراندازی کتب و مقالات و محصولات الکترونیکی ، تایپ و تکمیل فرمهای روی خط مشتریان، چاپ لیزری و اسکن کردن مدارک، خدمات اینترنتی برای خرید و فروش الکترونیکی.

 در تدوین طرح ارائه شده مراحل طرح به طور گام به گام توضیح داده شده اند. به طوری که می توان با مطالعه هر یک از فصول آشنایی کامل را در ارتباط با طرح پیدا کرد. طرح ارائه شده به طور کلی طی چهار فصل بیان گردیده است.

فصل اول کلیات طرح را بیان می کند که به معر فی کامل طرح از لحاظ مکان ، میزان اشتغال زایی، تاریخچه و وضعیت اجتماعی طرح به صورت مختصر بسنده می کند.

فصل دوم روشهای انجام و عناوین مربوط به این مورد را در بر می گیرد.

فصل سوم امور مالی طرح است که در این فصل میزان درآمد، سود، هزینه ها و سرمایه مورد نیاز برآورد می گردد.

فصل چهارم نیز جمع بندی کلی محقق از انجام طرح و نتایج حاصله از اجرای پروژه را در بر می گیرد.

 

پروژه کارآفرینی دفتر خدمات ارتباطی و پست بانک

 در تمامی ساعات شبانه روز >> پرداخت آنلاین و دانلود آنی فایل پس از پرداخت. 

دانلود پروژه کارآفرینی دفتر خدمات ارتباطی و پست بانک

تخفیف بسیار ویژه ۳۰ درصدی : دوست عزیز سعی ما این بوده که پروژه ها را با کمترین قیمت ممکن (مقایسه کنید با قیمت سایر سایتها) در اختیار شما قرار دهیم اما اگر دوستی هست که واقعا این مبلغ نیز برایش مقدور نیست می توانید از طریق دکمه پرداخت زیر به مقدار ۳۰ درصد از وجه این پروژه یا مقاله را محاسبه و کسر کنید و سپس آن را از طریق لینک زیر پرداخت کنید. (با توجه به هزینه های زیاد سرور و نگهداری سایت برای ما، خود شما و وجدانتان را قاضی کرده ایم/ پس دوست من با قضاوت وجدان خودت اگر واقعا از عهده مبلغ قید شده بر نیامدید از لینک تخفیف ویژه استفاده کنید!) متشکرم.پاسخگویی از ۸ صبح لغایت ۳۰: ۲۳ شب.

============

Related posts

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Translate »