دانلود پروژه کارآفرینی بازیافت مواد، تولید نایلون و چاپ روی آن

تخفیف برای خرید این پروژه: زیر دکمه خرید، در پایین همین صفحه

دانلود کارآفرینی بازیافت مواد، تولید نایلون و چاپ روی آن

قیمت : ۵۰۰۰  تومان ( پنج هزار تومان)

دسته :

پروژه کارآفرینی

توضیحات :

بازیافت به آماده‌سازی مواد برای استفادهٔ مجدد گفته می‌شود.
بازیافت از به‌هدررفتن منابع سودمندوسرمایه های ملی جلوگیری می‌کند و مصرف مواد خام و مصرف انرژی را کاهش می‌دهد. با این ، تولید گازهای گلخانه‌ای نیز کاهش می‌یابد. بازیافت مهم‌ترین مفهوم در مدیریت پسماند است.
[www.zayeat.com]عنوان پیوندمرکز اطلاعات ضایعات و بازیافت ایران
منشاء مواد بازیافتی یا به عبارتی بازیافتنی‌ها، بیشتر، منازل مسکونی و صنایع هستند. برای آسان‌تر کردن امر بازیافت معمولاً‌دو نوع جداسازی مواد صورت می‌گیرد که «تفکیک در مبدأ» و «تفکیک در مقصد» نام دارند. تفکیک در مبدأ در سطح شهر و خیابان‌ها و فروشگاه‌ها از طریق سبدها و سطل‌های جداسازی مواد انجام می‌شود ولی برای تفکیک در مقصد مکان ویژه‌ای به نام مرکز بازیافت مواد در نظر گرفته شده‌است.
در مرکز بازیافت مواد بازیافتی و غیر قابل بازیابی دسته‌بندی می‌شوند.
بسیاری از فروشگاه‌ها و کارخانه‌های بزرگ مواد زاید مانند قوطی‌های کنسرو، بطری‌های شیشه‌ای و روزنامه‌های باطله را به منظور بازیافت از مشتری بازخرید می‌کنند.

این پروژه در بخش اول به توضیحات و مفاهیم بازیافت مواد و همچنین بررسی صنعت چاپ و نحوه ی ارتباط این دو بخش (بازیافت و صنعت چاپ روی نایلون) می پردازد و در ادامه و بخش دوم پروژه به شرح و نحوه ی اجرای این پروژه و برآورد هزینه لازم، سرمایه، نیروی انسانی و … پرداخته شده است . 

 

پروژه کارآفرینی بازیافت مواد، تولید نایلون و چاپ روی آن

 در تمامی ساعات شبانه روز >> پرداخت آنلاین و دانلود آنی فایل پس از پرداخت. 

تخفیف بسیار ویژه ۳۰ درصدی : دوست عزیز سعی ما این بوده که پروژه ها را با کمترین قیمت ممکن (مقایسه کنید با قیمت سایر سایتها) در اختیار شما قرار دهیم اما اگر دوستی هست که واقعا این مبلغ نیز برایش مقدور نیست می توانید عنوان تحقیق یا پروژه مورد نظر، کلمه Takhfif و آدرس ایمیل خود را به شماره پشتیبانی سایت  ۰۹۳۹۲۷۶۱۶۳۰  پیامک کنید تا لینک تخفیف سریعا برای شما ارسال گردد .

خرید انواع تحقیق و پروژه های شما بصورت توافقی : ۰۹۳۹۲۷۶۱۶۳۰

Related posts

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Translate »