آشنایی با تکنولوژی‌های SAN و NAS

تخفیف برای خرید این پروژه: زیر دکمه خرید، در پایین همین صفحه

آشنایی با تکنولوژی‌های SAN و NAS

قیمت :   ۳۲۰۰ تومان ( سه هزار و دویست تومان )

تعداد صفحات:

۲۵  ( بیست و پنج )

دسته :

کامپیوتر و IT

نوع فایل:

Word

توضیحات:


فهرست مطالب :

؟

؟

پروتکل های مشهور مورد استفاده در تکنولوژی NAS

شبکه ذخیره سازی (SAN)

مزایای SAN

سیستم های ذخیره سازی انبوه داده

روش های مختلف ذخیره سازی

شبکه ذخیره سازی (SAN)

جمع بندی

منابع

چکیده :

SAN مخفف Storage Area Network است. SAN تکنولوژی منحصر به فردی است که مجموعه‌ای از سرورها را پوشش می‌دهد. در این تکنولوژی فضای Hosting منحصر به یک سرور نخواهد بود و اطلاعات روی Hard Drive‌ های داخلی سرور ذخیره نمی‌شوند، بلکه این فضای ذخیره‌سازی در خارج از سرور ورودی یک شبکه ذخیره اطلاعات قرار می‌گیرد. این تکنولوژی علاوه بر اینکه به سادگی قابلیت گسترش فضا و پهنای باند مصرفی را ایجاد می کند به دلیل استفاده از سرورهای مختلف که شبکه ذخیره داده‌ها را کنترل می‌کنند. امکان استفاده از سرویسهای ناهمگن را در یک Plan واحد امکانپذیر می سازد.Hosting نیاز امروز کاربران اینترنتی به فضاهای بزرگتر و سرویسهای پیچیده تر SAN را به عنوان یکی از جدید ترین تکنولوژی‌های مطرح ساخته است.

NAS چیست؟
انباره (Storage) ذخیره سازی متصل به شبکه (Nas) دستگاهی است که به صورت اشتراکی در شبکه مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه، با استفاده از NFS (سیستم فایلی شبکه ای مختص یونیکسی)، CIFS (سیستم فایلی شبکه ای مختص محیط های ویندوزی)، FTP، HTTP و سایر پروتکل ها با اجزای شبکه ارتباط برقرار می کند. وجود NAS در یک شبکه برای کاربران آن شبکه افزایش کارایی و استقلال از سکو را به ارمغان می آورد، گویی که این انباره مستقیما به کامپیوتر خودشان متصل است.

(فایل کامل این پروژه ۲۵(بیست و پنج) صفحه word همراه با منابع و ماخذ می باشد.)

در تمامی ساعات شبانه روز >> پرداخت آنلاین و دانلود آنی فایل پس از پرداخت. 


آشنایی با تکنولوژی‌های SAN و NAS

تخفیف بسیار ویژه ۳۰ درصدی : دوست عزیز سعی ما این بوده که پروژه ها را با کمترین قیمت ممکن (مقایسه کنید با قیمت سایر سایتها) در اختیار شما قرار دهیم اما اگر دوستی هست که واقعا این مبلغ نیز برایش مقدور نیست می توانید عنوان تحقیق یا پروژه مورد نظر، کلمه Takhfif و آدرس ایمیل خود را به شماره پشتیبانی سایت  ۰۹۳۹۲۷۶۱۶۳۰  پیامک کنید تا لینک تخفیف سریعا برای شما ارسال گردد .

خرید انواع تحقیق و پروژه های شما بصورت توافقی : ۰۹۳۹۲۷۶۱۶۳۰

Related posts

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Translate »